wyszukiwanie zaawansowane
1 » TWÓJ BUKIET ŚLUBNY W ŚWIECY2

Świece Feel of Nature by ROMA, to doskonały wybór dla wszystkich, którzy cenią   życie zgodne z naturą i pragną czerpać z niej wszystko co najlepsze

TWÓJ BUKIET ŚLUBNY W ŚWIECY

TWÓJ BUKIET ŚLUBNY W ŚWIECY ZACHOWAJ BUKIET ŚLUBNY W ŚWIECY
 
BUKIET ŚLUBNY  to symbol radości, powodzenia i dostatku. Kiedyś wplatano w niego kłosy zbóż, aby na nowej drodze życia nigdy nie zabrakło chleba. Forma owej wiązanki zmieniala się w zależności od epok i obyczajów rodowych. Raz bywały to polne kwiatki, a kiedy indziej misternie ułożone pęki  stokrotek, lilii czy eleganckich róż. Zawsze jednak był to jeden z najważniejszych elementów wystroju  każdej panny młodej. Zazwyczaj każda z nas jest do niego w jakiś sposób przywiązana i chciałybyśmy go zachować na dłużej. 
Wiemy jednak, że trwałość tych pięknych kwiatów  jest mocno ograniczona, dlatego ja postanowiłam konserwować te Wasze piękne bukiety i zachowywać je trwale w ściankach świec. 
Rośliny zostają  zatopione w świecy  z zachowaniem ich przestrzennego kształtu, niektóre elementy wystają ze ścianek świecy dając efekt trójwymiaru. Taki lampion wypala się do środka, pozostawiając nienaruszone ścianki. 

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do