wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » AKCESORIA

AKCESORIA

AKCESORIA

Ekskluzywne produkty  wymagają odpowiedniej oprawy, dlatego kompleksowo oferuję niezbędne akcesoria, które sprawiają,  że  świece  prezentują się pięknie, a  i opieka nad nimi jest znacznie łatwiejsza oraz przyjemniejsza.

Uniwersalne nożyczki do przycinania knotów, ten drobiazg ułatwia dostęp nawet do największych lampionów  oraz pozwala na utrzymanie prawidłowej długości knota, dzięki czemu lampiony  palą się bardzo  wolno i zachowują nienaruszone ścianki, przez co możemy  cieszyć się efektem świetlistego lampionu przez bardzo długi czas.  Zachowanie prawidłowej  długość knota gwarantuje czyste spalanie i równomierne wypalanie się wosku. 

Gasidła ognia pozwalają natomiast szybko i sprawnie stłumić płomień, dzięki czemu knot  pozostawia czystą przestrzeń.

Uwodzące i stylowe, ręcznie robione, specjalnie do lampionów  i świec  Feel of Nature by ROMA  podstawki pod świece, w przyjemniej i oryginalnej kolorystyce sprawiają, że palenie świec jest  bezpieczne, a świece prezentują się wyśmienicie.
 .

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu